• B.Z. '72 MSE 1 BASKETBALL

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 16:45B.Z. '72 MSE 1 - Klipperstars MSE 3Sporthal de Koppeling
    5 mrt. 10:30Archipel MSE 1 - B.Z. '72 MSE 1Interwey
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 feb.Utrecht Bull's MSE 4 - B.Z. '72 MSE 143 - 60
    28 jan.B.Z. '72 MSE 1 - Blue Arrows MSE 1115 - 44
  • Poulestanden B.Z. '72 MSE 1 ( 3e Klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1B.Z. '72 MSE 1151500105266239030
    2Blue Drakes MSE 114120292763129624
    3BV Krimpen MSE 11390480969811118
    4Archipel MSE 11390485763522218
    5Silvertown Lions MSE 11590684472412018
    6Utrecht Bull's MSE 4137067397102914
    7SVO Basketball MSE 315708810921-11114
    8BV Leerdam MSE 213409704718-148
    9Blue Arrows MSE 1154011750918-1688
    10Jump IJsselstein MSE 1143011714969-2556
    11S.B.U. MSE 4132011518856-3384
    12Klipperstars MSE 3111010543825-2822
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouiche, SamirTeamspeler
    Douma, MeesTeamspeler
    Hamilton, JoeyTeamspeler
    Klaveren, Marvel vanTeamspeler
    Marchal, JoostTeamspeler
    Mulaji, LucTeamspeler
    Scheper, JordyTeamspeler
    Scheppingen, Marijn VanTeamspeler
    Stojanovic, NenoTeamspeler
    Teseling, DennisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    B.Z. '72 MSE 1

    VS

    Klipperstars MSE 3

    11 februari 202316:45 uur
    Sporthal de Koppeling Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    B.Z. '72 MSE 1

    Mannen Senioren Afdeling

    70,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    44,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd